ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

2015-11-23

/Files/images/1.JPG

Девіз Тижня початкової школи:

«Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!»

З 16.11. по 20.11. 2015 року в нашій школі проходив тиждень початкових класів. У цей період кожен класний кабінет початкової школи був схожий на вулик, де плідно й згуртовано працювали вчителі та учні. Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань і активну участь у всіх запланованих заходах.

Протягом тижня школярі подорожували за такими напрямками:

Понеділок – Свято відкриття тижня початкових класів.

Вівторок День інтелектуалів («Турнір кмітливих», «Станція загадок»)

СередаДень бантиків (Виставка малюнків «У світі казки чарівної», виготовлення колажу «Мій клас»)

ЧетверДень творчості ( Майстер-класи, виставка поробок дітей)

П'ятницяДень казки ( Інсценізація казок, вікторина «Заглядає в шибку казка з добрими очима»)

Основним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було, насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. «Кожен учень нашої школи талановитий по-своєму!»- це девіз, який супроводжував нас усі ці дні.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Несподівані гості, таємничі мандрівки, цікаві дослідження відкидають нецікаві і нудні уроки. Навчальні заняття були незвичними, іноді казковими, учні залюбки працювали в парах, у групах, змагалися, інсценізували, дискутували, декламували, творили своїми руками.

Учні початкових класів узяли активну участь у конкурсі малюнків «У світі казки чарівної». Цікава і захоплююча була вікторина «Заглядає в шибку казка з добрими очима». Виставка поробок учнів «Творимо дива своїми руками». Створення колажу «Мій клас», який був у всіх досить оригінальним і творчим. Майстер-клас «Малювання ниткою», який провела Коршак Л.М. Свято Казки серед учнів 1-4 класів пройшло цікаво і захоплююче. Діти відгадували казки, зустрічалися з героями казок, інсценували відомі народні казки. По закінченні свята діти отримали солодкі подарунки від своїх улюблених героїв.

"Забута казка - це золоте намисто, яке впало на морське дно", кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості, розшукувати народних мудреців, які зберігають в пам’яті безліч казок, народних оповідок, пісень, прислів’їв.

Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати. У казках уславлюється сміливість, мудрість, прагнення до справедливості. Казка посідає важливе місце і у громадянському вихованні. У народних казках, на основі яскравих контрастних протиставлень, показано добрі і погані вчинки, Добро і Зло. Діти вчаться розуміти мораль казки, диференціюють Добро і Зло і приймають сторону Добра.

Саме тому в рамках тижня початкових класів почесне місце займала КАЗКА.

Тиждень початкової школи закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Наші вчителі: Коршак Л.М., Віннік Є.Р., Лучна Н.В., Вобла Т.В. ще раз довели, що вони - справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші й найталановитіші.

Спасибі всім учням та класним керівникам за плідну роботу! Попереду нові цікаві конкурси, інтелектуальні вікторини, яскраві свята та чарівні мандрівки. Чекаємо на нових переможців!

Віннік Є.Р., вчитель початкових класів

Кiлькiсть переглядiв: 77