Подорож до країни Навпаки

2015-11-20

Урок літератури рідного краю… Що я чекаю від нього? Звичайно, вивченого і прочитаного твору, його аналізу, характеристики героїв…

І тут, перед уроком приносять мені квиток– із звичайного зошита, написаний від руки, - «Квиток на казку «Подорож у країну Навпаки». Тільки сьогодні, на 6 уроці».

Зацікавлена, беру фотоапарат і йду на виставу, чекаю чогось цікавого (і не помиляюся). Мене зустрічають актори 5 класу. Займаю місце глядачів. Переді мною постають головні герої твору, які незадоволені своїм дитячим життям, своїми пригодами і ще на щось нарікають. І тут на їхнє звернення з’являться сивий дідусь - чаклун, який виконує бажання учнів, котрі потрапляють у країну Навпаки.

Разом із головними героями я опиняюся в цікавій країні, разом із ними переживаю їхні пригоди і страхи, і всі радіємо від того, що повертаємося додому із новими поглядами на життя.

А все це – маленький шкільний театр, сучасну оцінку на існування подарували із твором В. Симоненка «Подорож у країну Навпаки» учні 5 класу: Крець Тоня, Куксань Каринка, Кузьменко Діана, Сірик Віка, Щелкунов Максим.

Ганага Н.М., учитель укр. мови і л-ри

Кiлькiсть переглядiв: 65