Це – моя Україна

2015-11-12

З 9 по 13 листопада в нашому навчальному закладі проходив Тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови. Крім того, що діти під керівництвом вчителя української мови Ганаги Наталії Миколаївни та своїх класних керівників підготували та провели декілька виховних заходів, учні школи – члени гуртка «Чарівний паросток» не залишилися осторонь цього знаменного дня. Вони долучилися до свята не тільки декламуванням віршів, розігруванням сценок та щирим виконанням патріотичних пісень.

Юні художники виявили свою любов і повагу до наймилозвучнішої у світі мови засобами пензля та фарб. З допомогою керівника гуртка Міщенко Тетяни Вікторівни діти створили плакат-колаж з малюнків, на яких зобразили все те, що, на їх думку, можна назвати символами нашої України. Це і рідна домівка з лелечим гніздом на даху; і рослинні символи країни – верба та калина; і тендітна дівчинка-україночка з барвистим віночком на голові; і колодязь-«журавель» у лузі; і, звичайно ж, найсмачніші у світі наші національні страви – борщ, вареники та сало. А посеред усієї цієї краси – портрет Кобзаря Тараса, який пильним поглядом спостерігає за нами, проникає у самі глибини наших душ.

У роботах гуртківців можна відчути справжню любов до рідної землі, милування її красою, захоплення талантом та працелюбністю людей, повагу до рідної мови.

Міщенко Т.В., керівник гуртка «Чарівний паросток»

Кiлькiсть переглядiв: 29