Подорожуючи рідним містом

2015-10-30

/Files/images/Лубны.jpg

День 29 жовтня видався напрочуд сонячним та привітним. Незважаючи на перший осінній морозець, передвісник справжніх зимових морозів, наш невеличкий дружній колектив членів гуртка «Чарівний паросток» вирішив активно та з користю провести вільний від шкільних занять канікулярний час. Оскільки гурткова робота не припиняється навіть на канікулах, ми, так би мовити, «вбили двох зайців» одним влучним пострілом: провели чудову екскурсію затишними вулицями міста Лубен, побачили його старовинні та сучасні будівлі, визначні пам’ятки і заодно отримали безліч позитивних емоцій від спілкування з осінньою природою, що зачаровує та притягує своєю красою, спонукає не тільки на милування нею, а й дає потужний поштовх до творчості, народжує бажання передати цю вишукану красу на папері засобами олівців та фарб.

А розпочали ми з візиту до Лубенського краєзнавчого музею, де привітна екскурсовод провела дітлахів музейними кімнатами та розповіла багато цікавого про рослинний і тваринний світ рідного краю, корисні копалини та залишки стародавніх поселень і древніх тварин, про історію утворення Лубен, про героїчну минувшину та сучасне життя міста, про видатних осіб, що уславили своїм життям і діяльністю Посульський край в Україні та далеко за її межами.

Особливу увагу учнів привернула до себе кімната музею, що розповідає про трагічні сторінки Другої Світової війни, окупацію міста фашистами та героїчний супротив лубенців – і дорослих, і дітей – нацистській навалі.

Подякувавши привітним господарям музею, ми вирушили на прогулянку старовинним містом. Найяскравіші її миті, звісно ж, фотографували.

Крокуючи центральним парком, керівник гуртка Тетяна Вікторівна звертала увагу дітей на дивовижні краєвиди, сповнені яскравих барв та легкого смутку.

І, нарешті, кульмінаційним моментом пізнавальної програми став похід до піцерії «Челентано», бо, як відомо, солов’я байками не годують. Дітлахи виявили такі «дорослі» якості, як серйозність, самостійність та продемонстрували вищий пілотаж у поїданні смачної італійської страви, запиваючи її духмяним чаєм.

Від’їзджали додому трохи стомлені, але напрочуд радісні та задоволені. І головне – в найближчому майбутньому плануємо приїхати знову та відвідати галерею мистецтв з її новою і, сподіваємося, цікавою експозицією.

До нової зустрічі, Лубни!

Міщенко Т.В., керівник гуртка «Чарівний паросток»

Кiлькiсть переглядiв: 21