Яскрава палітра осені

2015-10-19

/Files/images/осіння палітра.JPG

Осінь – не тільки пора збору врожаю, початок нового навчального року та підведення певних підсумків за рік. Для нас, членів гуртка «Чарівний паросток», осінь, перш за все, найчудовіший та найуспішніший час для творчості, для реалізації своїх творчих здібностей та нових креативних задумів, для пізнання навколишнього світу та розуміння його мінливої краси, для цікавих відкриттів у природі навколо нас та у самих собі.

Дітям особливо подобається у цю пору року працювати з рослинним, флористичним матеріалом, тому що це дає прекрасну можливість не тільки пізнавати багатство місцевого рослинного світу, а й навчатися передавати його невибагливу красу, у кожній найпростішій гілочці, пелюсточці або листочку знаходити матеріал для створення оригінальних картин.

У своїй роботі із засушеними та пресованими рослинками, пелюстками квітів та осіннім листям ми застосовуємо цікаві нетрадиційні техніки, такі, як, наприклад, ошібана (стародавнє японське мистецтво, що поєднує в собі акварельний фон та рослинний передній план), монотипія (відбиток з акварельного малюнка на інший аркуш паперу), «друкування» листям (нанесення на листя фарби та прикладання його на аркуш паперу) та техніка «віск + акварель».

Дітям дуже подобаються моменти спілкування з природою, тому що саме вона надихає їх своєю красою та ошатністю, дарує безліч цікавих ідей для творчості. А найголовніше – навчає їх доброті та людяності у ставленні до кожної рослинки та тваринки.

Щиро дякуємо тобі, чарівниця Осінь, за чудові дарунки! А ми в свою чергу даруємо всім поціновувачам мистецтва свої осінні роботи.

Міщенко Т.В., керівник гуртка «Чарівний паросток»

Кiлькiсть переглядiв: 28