Вчительська осінь

2015-10-05

/Files/images/день учителя.JPG

Теплий жовтень завітав у гості і приніс із собою у гостинець нам гарне свято – День учителя. Цього дня роль педагогів виконували учні – старшокласники. Готувалися до цієї місії дуже старанно – за тиждень вчилися писати плани – конспекти разом із наставниками, потім їх вчили, а в святковий день проводили уроки із меншими учнями (можливо, це є поштовхом до обрання майбутньої професії).

Свято розпочали найменші учасники школи – учні 1 класу разом із класоводом Яною Вікторівною, які із дитячим запалом привітали вчителів зі святом та заспівали веселої пісні.

Учні 2 класу водночас із Наталею Василівною побажали педагогам творчості та наснаги.

Запальні поцілунки, осінні хризантеми та гумористичні вірші про вчителів розказали учні 3 класу разом із своєю вчителькою Лідою Миколаївною, а Мазур Вова виконав пісню «А у нас у класі дивина».

Креативний виступ учнів 4 класу та їхньої шкільної мами Лізи Романівни не залишив нікого байдужим. Дівчатка та хлопчики і вірші, і гуморески розказали, і запальний танець «Сон вчительки» подарували, а насамкінець заспівали пісню «Рідна школо».

Із привітальними словами з нагоди свята звернулася директор школи Світлана Олексіївна Сердюк, побажавши усім тісної співпраці, злагоди і миру.

Святковий виступ продовжили учні 5-9 класів разом із Ганагою Н.М.

Гадалка Елеонора Побрехунська (Куксань Карина) провела сеанс магії та налаштувала присутніх на позитивний настрій. Учителі переглянули сценку «Якби учні стали вчителями» (у виконанні 6-7 класу), «Учительські мрії влітку» (9 класу). Учениці 7-9 класів подарували присутнім народний танок «Ромашка» і сучасний ритмічний танець. Пісня «Ти ж мене підманула…» звучала у виконанні випускників школи. На захід завітав і почесний гість – Папа Римська - Урокено Прогулянто ХІІ (Тетяна Вікторівна), яка адресувала своє вітання та побажання учителям, дітям і батькам. З жартівливою сценкою про вчителів та для учителів виступили учні 5 класу.

Учитель зарубіжної літератури Світлана Олексіївна разом із дітьми 6 класу підготувала для їхнього класного керівника розповідь - «Супер – вчителька у нас».

Із словами подяки вчителям за клопітку роботу, за створений гарний настрій виступила Карпенко Наталія Віталіївна (мама учня 4 класу), побажавши здоров’я та успіху всьому колективові.

Зі святом Вас, дорогі колеги!!!

Ганага Н.М.

Кiлькiсть переглядiв: 25