• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Пошуковці завітали у «Полтавські галушки»

Пошуковці завітали у «Полтавські галушки»

2015-09-22

/Files/images/1 галушки.JPG

Пошукова група «Сузір’я» продовжує свою роботу і в цьому навчальному році.

Відвідавши села району, ми зрозуміли, що в кожної місцевості одна й та сама страва має різноманітні смакові властивості та вигляд.

Ми – полтавці, і наша традиційна страва – галушка, пампушка, яка славиться далеко за межами області. Вона є популярною і в нашому селі Вільшанка. Наші мами та бабусі вміло готують їх. І в кожної господині є свій рецепт і секрет. Вони своїми, приготовленими за власним рецептом, галушками пригощають гостей та жителів селища.

Зібравшись у повному складі, пошуковці завітали до кафе «Полтавські галушки», яке знаходиться на території нашого села. Його власник Жученко Сергій Миколайович є волонтером, який безкоштовно пригощає стравами своєї кухні солдатів, що їдуть в зону АТО або повертаються додому.

Нас радо зустріли працівники кафе та прийняли замовлення.

Учні вперше, майже самостійно, відчули себе дорослими, адже в такий заклад не кожен ходить часто, не всі користуються справжніми столовими приборами і їдять улюблену страву.

Але ми – пошуковці, які вміють жити весело, знаходити цікаве і корисне і в той же час навчатися нового, от ми вирішили спробувати і це.

Тепла атмосфера, привітні працівниці сприяли затишній бесіді учителя – друга й учнів.

Ми щиро дякуємо батькам, учителям та господині кафе, які надали нам змогу творчо попрацювати, відпочити і поласувати смачнючими галушками.

/Files/images/5 галушки.JPG

Ганага Н.М., керівник пошукової групи «Сузір’я»

Кiлькiсть переглядiв: 32