Ми –майбутні чемпіони!

2015-09-12

/Files/images/5.jpg

Доброю традицією стало проведення Олімпійського тижня у нашій школі. Ось і на самому початку нового навчального року учні разом із вчителем фізичного виховання Будніком А.В. та вихователем ГПД Коршак Л.М. зрозуміли, що прохолодна осіння погода – не завада заняттям фізичними вправами та спортом, і в насиченому навчанням шкільному житті завжди знайдеться час для веселих і корисних для здоров’я ігор та розваг.

Цілий тиждень наряду з уроками проводилися різноманітні спортивні та оздоровчі заходи, в яких взяли активну участь практично всі школярики.

А 10 вересня стало особливим, тому що в цей день діти не тільки займалися спортом, а й дізналися багато нового та цікавого про історію розвитку спортивного Олімпійського руху, про відомих спортсменів-олімпійців, про найвидатніші світові рекорди.

У програму Олімпійського уроку увійшли: цікава пізнавальна вікторина, «Веселі старти» для учнів 1-4 класів, «Малі Олімпійські ігри» для старшокласників та найцікавіша подія – турнір із волейболу, де кожна дитина могла виявити такі якості, як кмітливість, спритність, витривалість, відчути підтримку друзів, отримати безліч позитивних емоцій.

Організатори змагань Буднік А.В. та Коршак Л.М. відзначили найактивніших учасників заходу та вручили їм солодкі призи.

Міщенко Т.В.

Кiлькiсть переглядiв: 29