Загальношкільне свято до 8 Березня «Для вас – всі квіти, усмішки й пісні!»

7 березня в нашій школі традиційно відзначалося чудове весняне свято – Міжнародний жіночий день. Як завжди, до нього ретельно й завзято готувалися учні та вчителі – Коршак Лідія Миколаївна, Міщенко Тетяна Вікторівна та Риженко Юрій Андрійович, що були відповідальними за проведення заходу. Як і очікувалося, святкова зала була переповнена глядачами, серед яких можна було побачити не тільки матусь, а й бабусь, сестричок, тіток, а також сильну половину людства – тат та дідусів. Всі вони з нетерпінням очікували на виступ своїх дітей та онуків. І наші учні не підвели, зайвий раз довели те, що наша маленька школа щедра на таланти.

/Files/images/8ber.jpg

Програма свята була різноманітна за жанрами концертних номерів. Тут можна було помилуватися співом дзвінкоголосої «зірочки» з 8 класу Качесової Каріни, що проникливо виконала пісню про матір; прихильники танцювального жанру були в захопленні від чаруючого східного танку у виконанні дівчаток з 5 класу Даценко Ярослави та Кравчук Анни. Мазур Владислава з 7 класу продекламувала відомий вірш Лесі Українки «Без надії сподіваюсь». Не обійшлося без сторінки гумору. Учень 8 класу Щелкунов Антон презентував дві гуморески Павла Глазового. А Панченко Вадим та Гайдовська Євгенія зіграли повчальну сценку про один день з життя не дуже чемного та неслухняного хлопчика Сергійка, що саме 8 Березня забув привітати свою маму.

/Files/images/7ber.jpg

Яскравий виступ підготувала гостям свята і наша малеча. Учні 1- 4 класів від усього серця вітали улюблених мам, бабусь та вчителів-жінок своїми піснями, таночками та віршиками.

На завершення святкового дійства пролунала пісня «Дарите женщинам цветы» у виконанні учня 9 класу Ткаченка Олега під власний гітарний супровід. Усі «винуватиці» свята отримали перші весняні квіти від хлопців школи, а також душевні слова найкращих побажань від директора Сердюк Світлани Олексіївни.

Сподіваємося, що це свято надовго залишиться в серцях і душах гостей, дітей та вчителів.

Кiлькiсть переглядiв: 27