Підсумки атестації педагогічних працівників Вільшанської ЗШ І-ІІ ступенів

5 та 8 квітня 2013 року відбулися засідання атестаційної комісії другого рівня Відділу освіти Лубенської райдержадміністрації.

/Files/images/qa.jpg

На розгляд комісії були подані матеріали 47 осіб. Подали заяви на атестацію і вчителі нашої школи: Коршак Лідія Миколаївна, Міщенко Тетяна Вікторівна та Буднік Анатолій Вікторович. Наші вчителі ретельно готувалися до цієї події протягом п’яти попередніх років: проводили нестандартні уроки, готували цікаві виховні заходи, брали активну участь у роботі окружних методичних об’єднань, демонстрували свої творчі наробки на конкурсах з фахової майстерності.

/Files/images/qa2.jpg

Поважна атестаційна комісія у складі семи осіб, включаючи голову комісії Білокінь Ю.М., заступника голови комісії Дзину Н.І., секретаря комісії Леоненко І.М. та директора Лубенського районного науково-методичного центру Твердоступ М.Ю., ознайомилася з презентаціями педагогічного досвіду вчителів, з їх досягненнями у навчально-виховному процесі та вислухала пропозиції директора школи Сердюк С.О. щодо підвищення рівню кваліфікаційної майстерності педагогів нашого навчального закладу.

За результатами атестації наших вчителів маємо такі досягнення: Міщенко Т.В. було присвоєно вищу кваліфікаційну категорію та номіновано на почесну грамоту Відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації; Коршак Л.М. присвоєно І кваліфікаційну категорію, а Буднік А.В. удостоєний звання «Старший учитель». Як бачимо, сумлінна праця на благо улюбленої школи, щире бажання бачити її процвітаючою та наповненою гомоном щасливих дитячих голосів були гідно оцінені поважними фахівцями педагогічної ниви.

Тож, залишається тільки побажати нашим вчителям наснаги, яскравих творчих злетів і щирої поваги та любові своїх вихованців.

Міщенко Т.В.

Кiлькiсть переглядiв: 26